Doporučujeme

Jak chutná pravá italská pizza a kde si ji objednat?

Máte rádi pizzu a nebaví vás už mražené polotovary? Pro tu pravou italskou již nemusíte jezdit na dovolenou. Přijede totiž přímo za vámi z pizzerie Caruso. Zajímá vás víc? 

Co se u některých pizzerií pod názvem italská pizza prodává, nemá často s pravou pizzou nic společného. Narazíte sice na nepřeberné množství druhů, ale tajemství spočívá především v použitých surovinách. Ta pravá se vyznačuje tenkým těstem, křupavými okraji a kvalitní mozzarellou, nebo parmazánem. Suroviny jsou zkrátka základ.

 Nejen použité suroviny, ale i způsob pečení je tím, co vám dá ochutnat pravou Itálii. Pizza Caruso se vyrábí v peci s kamenným povrchem, přivezené přímo z Itálie, což zaručuje nejen perfektní výsledek, ale i tradiční chuť podobnou pečení v peci na dřevo.

Tip: Pokud se nespokojíte s náhražkami a chcete si dopřát pravou italskou pizzu, pizza Brno Caruso je zde právě pro vás.

A nejen pizza je doma v Itálii. Těstoviny – italsky pasta jsou nedílnou součástí italské kuchyně, avšak své kořeny zapustily již do mnoha jiných zemí a kultur po celém světě.  V Itálii stanovuje zákon, že se suché těstoviny smějí vyrábět pouze z tvrdé pšenice durum, která obsahuje více lepku a proteinu. A tedy i vy si můžete kromě pizzy také objednat u těstoviny Brno Caruso tu pravou italskou pastu.

O autorovi

Jan Neckář