Nápoje Zdraví a diety

3 smoothie, která nastartují váš den

Autor Barbora

 

Nápoj zvaný smoothie se v posledních několika letech stal opravdovým hitem, jak pro milovníky zdravého stravování, tak pro všechny, kteří snídají v rychlosti. Smoothie si vytvoří každý rychle a jednoduše, navíc může použít samé zdravé ingredience. Seznamte se s třemi recepty na smoothie, které vám dnes přinášíme.

Zdravé smoothie

Jahody, jablko, limetka, ananas, to vše smícháte a rozmixujete v mixéru a smoothie je hotovo. Smoothie je ideální volbou na ráno, kdy spěcháte a nemáte chuť cpát se houskou se šunkou, apod. Smoothie si můžete připravit i na cestu do speciální sklenice či klasicky do vaší termosky na čaj. Do tohoto nápoje si může každý přidat, co má rád, od ovocných složek po ořechy, zeleninu, sirupy či jogurt. Vyzkoušejte tato 3 jedinečná smoothie, která nastartují váš den.

Kapusta, jablko, limetka

Zelená smoothie jsou skvělým prostředkem, jak do těla dostat dávku vitamínů, které vás v ranních hodinách probudí a dodá vám vitamíny na celý den. Tato smoothie jsou typicky nejzdravější a nejvýživnější.

green-smoothie-1383437_960_720

Všechny ingredience umístěte do mixéru a rozmixujte dohladka. Pokud je smoothie příliš husté, přidávejte jablečnou šťávu či další jablko. Nalijte do sklenice a užívejte si nevšední chuť.

Smoothie z mraženého ovoce

Toto smoothie zachutná vám i vašim dětem, které přiláká svou roztomile růžovou barvou. Smoothie se připravuje z mraženého ovoce, přidávat můžete: mražené jahody, borůvky, ostružiny a maliny. Pokud nemáte ovoce mražené, stačí přidat do mixéru několik kostek ledu. Vše umixujte a smoothie s dokonalou strukturou, které osvěží, je na světě.

smoothie-940301_960_720

Ořechy, mango a bánan

Do mixéru nasypte ořechy (arašídy, kešu, mandle), mango, banán a vše řádně rozmixujte. Vzniklé smoothie je jedno z nejlahodnějších, které můžete ochutnat. Přidávat do smoothie můžete i trochu arašídového másla.

How-to-make-a-smoothie

O autorovi

Barbora