Doporučujeme Ostatní

Ideální letní dovolená může mít podobu krásného pobytu v srdci Pálavy. Co vám nabídne pobyt ve zdejším penzionu?

Pálava je známá chráněná krajinná oblast nacházející se na jižní Moravě. Toto místo je pověstné svými kulturními památkami, nádhernou přírodou, vinicemi a archeologickými nalezišti. Z těchto důvodů je pobyt zde velmi oblíbeným způsobem, jak strávit nezapomenutelnou rodinnou dovolenou. Kde se ubytovat?

Klidný penzion je jasnou volbou

Při hledání penzionu se rozhodně vyplatí se zaměřit na oblast městečka Pavlova. Právě ubytování v Pavlově vám poskytne tu nejlepší možnou pozici pro výlety po okolí. Nejen, že se jedná o malebné a klidné městečko, nýbrž je také obklopené bezpočtem výletů. Ty mohou mít podobu turistických tras, vyhlídek, zámků, muzeí, vinic či mnoha dalších zážitků. Na své si tak přijde úplně každý člověk, ať už pojedete sami ve dvou, či vezmete celou rodinu i s dětmi.

Při hledání výrazu ubytování Pavlov pravděpodobně narazíte na nejoblíbenější penzion v celém okolí, jenž se jmenuje Florián. Jedná se o malý rodinný podnik schopný ubytovat až třicet jedna osob. Z toho důvodu se zde budete moci těšit z úplného klidu a nebudete rušeni davy turistů. Samozřejmostí je i možnost ubytování vašich domácích mazlíčků.

Předčasná rezervace vám zajistí možnost výběru ideálního data

Zároveň s rezervací dostanete snídani v ceně, přičemž možností je i tolik oblíbená polopenze. Na jídlo nemusíte přitom chodit daleko, protože restaurace je hned v budově. To samé platí i pro vinici. Ta se bude hodit především zamilovaným párům.

Rozhodně se před samotnou cestou podívejte na internet a vyhledejte si tipy na výlety v okolí. Případně není problém se zeptat někoho z obsluhy, protože se jedná o místní obyvatele. Ti vám moc rádi poradí méně známá a krásná místa k navštívení.

O autorovi

Jan Neckář