Doporučujeme Ostatní

Kde objednat a jak vybrat plastové přepravky a sudy?

V dnešní době jsou plastové materiály v mnohém nenahraditelné. Poskytnou totiž potřebnou pevnost v kombinaci s optimální hmotností i odolností. Když jde o kvalitní výrobek, dají se plastové přepravky či sudy používat opravdu mnohokrát. Z jakých variant můžete vybírat a podle čeho zvolit tu správnou? To se dozvíte v tomto článku.

Výběr plastových přepravek

U plastových přepravek si můžete vybírat z mnoha různých rozměrů. Snadno tak najdete menší mělké varianty, ale i velké hluboké přepravky. Konkrétní výběr je potřeba podřídit tomu, jaké předměty chcete do přepravek ukládat. Dalším kritériem je velikost regálů. U přepravek si také vždy ověřte, že jsou vhodné pro použití v potravinářství, protože to není pravidlem pro všechny výrobky v sortimentu. Výhodou europřepravek jsou jejich standardizované rozměry a možnost pohodlného stohování na sebe.

Kvalitní plastové nádoby na tekutiny

Jenže co dělat, když potřebujete uskladnit tekutinu nebo sypký materiál? Tehdy je lepší sáhnout po plastových sudech. Praktický plastový sud s víkem může posloužit pro skladování všeho možného. Stěny jsou dostatečně pevné a díky víku se snadno dostanete dovnitř. Pro plastový sud na vodu je zase žádoucí, aby měl výpusťový kohout a bylo tak jednodušší trochu tekutiny odpustit. Opět jde o variantu z pevného a poměrně odolného plastového materiálu.

Pomůcky pro lepší manipulaci

Aby byla manipulace se sudem či přepravkami jednodušší, můžete si vybrat nejrůznější doplňky. Konkrétně jde například o vozíky pod přepravky. Ty pomohou s manipulací a jednodušším přesunutím na jiné místo. U sudů se zase může hodit rukojeť a pevný šroubovací uzávěr. Díky příslušenství se otevírají nové možnosti ve využití plastových výrobků pro skladování. Stačí si tak promyslet, co konkrétně budete potřebovat a jednoduše objednat na specializovaném e-shopu.

O autorovi

Jan Neckář