Doporučujeme

Navštívit dobrou půjčovnu dodávek se vyplatí

Mnoho věcí je možné odvést běžným osobním autem. Sice to někdy bude natěsno, ale takováto situace se dá zvládnout.

Pokud však chcete přemístit třeba velkou almaru, případně obdobně objemné břemeno, s běžným autem si neporadíte. K tomuto účelu jsou daleko lepší dodávky.

Možná řešení

Máte-li si od koho půjčit tažný vozík, případně jeden sami máte, můžete zkusit břemeno dát na něj. Použít se dá za jistých okolností i zahrádka, nicméně nejedná se zrovna o nejelegantnější řešení pod sluncem. Většinou je potřeba někde sehnat dodávku. Ideálně pak v autopůjčovně.

Pronájem dodávky v Praze není problém, jelikož tam má jednu pobočku i autopůjčovna Van2Go. Své služby tato firma ovšem poskytuje také v Ostravě, takže v podstatě jen záleží na tom, kam to máte blíž.

Ať už si vyberete tu či onu destinaci, nic se pro vás, co se kvality a ceny služeb týče, víceméně nemění. Krom prostředí je totiž vše stejné v obou pobočkách.

Je možné přijít kdykoliv

Na rozdíl od mnohé konkurence mají ve Van2Go otevřeno nepřetržitě. Když budete mít potřebu stěhovat gauč třeba o půlnoci, klidně se ozvěte. Zavolat předem je rozhodně dobré, jelikož se tím mnohé procesy urychlí. Nebudete pak nuceni čekat na dodávku příliš dlouho.

Využít lze jak jednorázový pronájem, který se využívá skutečně hlavně kvůli stěhování, tak i dlouhodobý tarif.

Ten vám umožní mít půjčenou dodávku klidně i několik měsíců v kuse. Samozřejmě, že se nebude jednat po celou dobu o stejný stroj. Dodávky se mohou časem obměňovat. Volba je ale pochopitelně na vás.

Ovšem výběr vozového parku je opravdu široký. V nabídce jsou všechny myslitelné typy a modely. Všechny vozy procházejí pravidelnými servisní kontrolami, takže by měly být v dokonalém pořádku a neměly by vám dělat během užívání potíže. Uvíznutí na křižovatce kvůli selhání motoru či jiné těžší závadě tudíž nejspíš nehrozí.

O autorovi

Jan Neckář