Doporučujeme

Originální jarní gurmánské zážitky

Začátkem měsíce dubna se konečně o slovo hlásí teplé jarní počasí, které vybízí k novým zážitkům. Váš volný čas tak můžete věnovat výletům, které lze zpestřit také například gurmánskými zážitky.

Oslavte první máj netradičním způsobem

Gurmánské zážitky jsou skvělou příležitostí, jak se nechat pohostit skvělými hostiteli a zároveň se velmi dobře najíst. Milovníci dobrého jídla si tak mohou během jednoho krásného jarního večera nebo poledne pochutnat na zahraničních delikatesách nebo tradiční české kuchyni. Zajímavé jsou gurmánské zážitky také místem, kde se konají. Čas od času si každý zajde na jídlo do restaurace, ale jedli jste již někdy na zámku nebo třeba ve věži? Že ne, pak nyní je ten správný čas to napravit. Projevte v sobě trochu romantiky a pozvěte Vaši milovanou partnerku na prvomájovou noc na Chateau st. Havel. Kuchařský tým Ondřeje Slaniny pro Vás mile rád připraví zamilované menu. První máj Vám zpříjemní hraní svých písniček oblíbený český zpěvák Janek Ledecký. Závěr večera můžete strávit pozorováním hvězd na obloze a popíjením lahodného vína

Dárkové poukazy umožní oslavenci vybrat si zážitek podle vlastního vkusu

S Firmou na zážitky se však rozhodně letošní jaro nebudete nudit ani v případě, že se rozhodnete pro jakýkoliv jiný gurmánský zážitek. Hledáte-li narozeninový dárek pro Vaše nejbližší, pak můžete zapomenout na nekonečné strkanice v kamenných obchodech a vybrat dárek prostřednictvím tohoto portálu www.firmanazazitky.cz. Nemáte-li dostatek odvahy vybrat dárek sami, nechejte volbu na oslavenci a darujte mu některý z dárkových poukazů. Cenu, jakou chcete investovat do univerzální poukázky, si můžete zvolit sami. Rozhodnout se můžete také o tom, zda věnujete poukázku na určitý typ zážitku nebo zda uděláte radost zcela univerzálním voucherem.

O autorovi

Jan Neckář