Doporučujeme

Bojujete s přebytečným tukem a dietami? Víme, jak konečně zdravě zhubnete!

Víte o tom, že více než dvě třetiny dospělých osob v naší zemi trpí nadváhou? Vyšší hmotnost s sebou přináší řadu zdravotních rizik a dalších negativních aspektů. Pokud však chcete zhubnout – musíte na to jít rozumně, zdravě a nevěřit všelijakým šarlatánům. Jak začít opravdu správně?

Nevěřte nesmyslům!

Ze všeho nejdříve si musíte uvědomit, že hubnutí je ohromný byznys. V dnešní době se každý druhý streamer, influencer a samozvaný odborník pokouší lidem nabízet předražené „zázraky“, které vám v lepším případě provětrají peněženku. V tom horším vás zdravotně poškodí.

S těmito podvodníky už řadu let bojují dva vystudovaní a uznávaní odborníci – Lukáš Roubík (absolvent Lékařské fakulty Masarykovy univerzity a odborník na výživu s 15 lety praxe) a Miroslav Šindelář (absolvent všeobecného lékařství na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a certifikovaný poradce pro výživu).

Ti vzdělávají veřejnost, bojují s podvodníky (vyhráli dokonce i několik soudních sporů) a píší vědecky podložené knihy. Jejich nejnovějším počinem je kniha Moderní hubnutí. Co vše v ní najdete?

Vše o zdravém hubnutí od A až po Z

Moderní hubnutí je zdaleka nejkomplexnější kniha o složitém tématu hubnutí. Nabízí vám 592 stran, 65 grafů a ilustrací a 571 zdrojů použité literatury.

Poskytne vám kompletní a ucelené informace o potravinách, spánku, pohybu, psychologii, vyhodnocování i dalších důležitých aspektech hubnutí. Vše je přitom podáno maximálně jednoduchou a přehlednou formou, takže si na to své přijdou i úplní laikové bez zkušeností.

Samozřejmě nechybí ani řada praktických ukázek a návodů, díky nimž si zvládnete sami a jednoduše sestavit ideální jídelníček i další důležité návyky.

Zároveň se vyhnete drastickým a nesmyslným dietám, které nikdy nemohou z dlouhodobého hlediska správně fungovat. Nebudete hladovět, předejdete trápení a naučíte se celý proces vnímat pozitivně.

Kapitoly plné zajímavých informací

Kniha Moderní hubnutí je rozdělená na spoustu zajímavých kapitol:

  • Proč vůbec řešíme nadměrnou hmotnost a hubnutí?
  • Proč redukční diety a hladovky dlouhodobě nefungují?
  • Jak funguje při hubnutí a nabírání naše tělo?
  • Základy výživy v kostce.
  • Co je skutečně důležité pro hubnutí a úspěšné hubnutí?
  • Praktický návod, jak začít hubnout a trvale zhubnout.
  • Spousta dalších kapitol…

Změňte svůj život k lepšímu

Tak co říkáte, jste připravení konečně dosáhnout vysněné postavy? V tom případě si rozklikněte výše vložené odkazy. Ihned se dostanete do prostředí známého e-shopu Ronnie CZ, kde si můžete ihned objednat nejkomplexnější knihu o hubnutí v naší zemi. Stejně tak si tam prohlédnete kompletní výčet kapitol i podrobnější úryvky.

O autorovi

Jan Neckář