Doporučujeme

Pravidelné odívání zaměstnanců nemusí být drahé utrpení. Jak na to levněji?

Musíte několikrát ročně objednávat kvalitní pracovní oděvy pro své podřízené? Snažíte se, aby vaši zaměstnanci vypadali opravdu reprezentativně a cítili se dobře? Pak asi víte, kolik taková snaha stojí financí. My vám nyní poradíme, jak ušetříte desítky procent.

Získejte velkoobchodní výhody

Ještě jste stále nezačali spolupracovat s ověřeným velkoobchodem? Pak je nejvyšší čas začít! Jako majitel firmy máte totiž právo na získání výhodných VO podmínek. Stačí zjistit, kteří dodavatelé takové benefity nabízí.

Správný velkoobchod textil od vás nebude vyžadovat žádné minimální odběry. V dnešní době to zkrátka jde i bez toho, abyste museli objednávat desítky a desítky produktů měsíčně. Díky tomu si VO benefity užijí i vyloženě malé a skromné firmy s pár zaměstnanci.

Dobrým příkladem je třeba známý textil velkoobchod Xfer. Ten vám nabídne velkoobchodní podmínky již po bleskurychlé registraci. Na internetových stránkách pod výše vloženým odkazem stačí kliknout na červené tlačítko „registrace“ (najdete ho vpravo nahoře). Zadáte své údaje, IČO a během chvíle vám přijde e-mail s přihlašovacími údaji. S nimi se přihlásíte do VO sekce a můžete se pustit do nakupování.

Od čepice až po oblečení na míru

Již v základní nabídce si snadno objednáte trička, polokošile, pracovní oděvy, sportovní oblečení, tašky, čepice, vesty, bundy… To vše za mnohem nižší ceny než u běžné konkurence.

Stejně tak si lze poručit šití oblečení přesně na míru vašemu podnikání a zaměstnancům. Dostanete na výběr z pestré škály materiálů, střihů i dalších detailů. Problémem není ani digitální potisk, sítotisk nebo nažehlování firemního loga, motta, jmenovek…

Co ještě dodat? Podívejte se na webové stránky odborníků z Xfer a prohlédněte si své možnosti.

O autorovi

Jan Neckář