Doporučujeme

Skvělé dárky pro rodiče

Blíží se narozeniny Vašich rodičů a ráda byste jim dala k narozeninám netradiční dárek? Obdarujte je poukázkou na gurmánské zážitkyod Firmy na zážitky a dopřejte jim pochutnání na lahodném obědě či skvostné večeři v netradičním prostředí. S kým jiným než s Firmou na zážitky se obdarovanému podaří pochutnat si na zámeckém menu. Nedaleko hlavního města České republik se nachází zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový novogotický zámecký hotel Chateau St. Havel. Zámek obklopuje rozlehlý anglický park, který láká po večeři k romantické procházce.

K pochutnání na exkluzivní večeři zve také pražská Žižkovská věž. Kuchaři restaurace na Žižkovské věži dbají na výběr domácích produktů a přípravu sezónních jídel, která uspokojí i toho nejnáročnějšího návštěvníka. Z jídelního lístku si můžete vybrat také mezinárodní pokrmy, nejlepší vína i česká piva. Romantickou atmosféru mohou Vaše rodiče zažít také pří večeři pod krápníky. Restaurace v krápníkové jeskyni se za první republiky proslavila kabaretem Revoluční scéna, kde vedle slavného Vlasty Buriana vystupovali také herečtí velikáni jako Ferenc Futurista, Rudolf Jílovský, Karel Noll a mnozí další.

Krásné zážitky si Vaše rodiče mohou odnést také z čokoládové masáže, která má jedinečné relaxační a regenerační účinky na lidský organismus. Napomáhá rovněž udržet vyhlazenou a mladistvě vypadající pokožku a honosí se lahodnou chutí. Tipy na netradiční dárky pro Vaši maminku a tatínka najdete na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/tipy-na-darky/. Darovat jim můžete například let balónem, projížďku po Vltavě s horkou lázní, lázeňský pobyt s pivní kúrou pro dva či poukázku na indoor skydiving.

O autorovi

Jan Neckář