Doporučujeme

Las Adelitas- autentické mexické restaurace

Mexická restaurace může být velmi lákavým místečkem, kam se naučíte chodit a můžete se zde učit milovat mexická jídla. V Praze najdete rovnou tři mexické restaurace Las Adelitas, které se mohou pochlubit nejen výtečnými jídly mexického typu, ale také výbornou atmosférou, která vás přenese za oceán, přes to, že se budete nacházet v mexické restauraci v Praze.

Jak to začalo

Povězme si pár informací o tom, jaká je historie mexických restaurací Las Adelitas, které se nachází na Praze 1, 2 a 3. Na počátku stál kuchař Rodrigo, který se zpočátku snažil prosadit pravá mexická jídla v několika restauracích, kde vařil, to se mu ale bohužel příliš nedařilo, a tak se rozhodnul pracovat na volné noze. Začátky nebyly jednoduché, nejprve vařil u sebe doma a společně se svým přítelem Patriciem rozvážely jídla po celé Praze, často s využitím metra a hromadné dopravy. Postupem času si jejich jídla našla místečko v srdci mnoha strávníků a objednávek přibývalo. Už nestačilo jen domácí vaření, vznikla první mexická restaurace Praha 1 a následovala také restaurace Praha 2 a restaurace Praha 3.

Především autentičnost

Základní myšlenkou restaurací Las Adelitas je zachování všech tradičních postupů přípravy mexických jídel. A to je samozřejmě znát na výsledných chutích, které pro vás budou zpočátku neznámé, ale záhy si je oblíbíte. Navštivte třeba mexickou restauraci na Praze 1, bude se vám tam líbit, neboť i prostředí a interiér jdou v duchu Mexika. Jídlo si samozřejmě můžete také objednat až domů a využít tak dovážkovou službu.

Párty v mexickém stylu

A co takhle uspořádat párty v mexickém stylu? Bude to snadné, pokud se obrátíte na Las Adelitas. Problém nebude činit firemní večírek ani narozeninová oslava. Originalita se vždy cení a dvojnásob to může platit o akcích, jako je firemní večírek. Praha nyní nabízí tuto skvělou možnost a rovnou tři restaurace, co nadchnou v mnoha směrech.

O autorovi

Jan Neckář