Doporučujeme

Plánujete podnikat v gastronomii? Profesionální myčky nesmí chybět!

Jestliže už dlouho sníte o tom, že si otevřete vlastní restauraci nebo malou cukrárnu, měli byste mít všechno naplánované do posledního detailu. Sem samozřejmě patří i řešení toho, jaké konkrétní vybavení budete potřebovat.

Pekaři se bez hnětače těsta neobejdou

Víte s naprostou jistotou, že se ve vašem podniku budou podávat různé pečené dobroty? V tom případě nesmíte zapomenout na profesionální hnětače těsta, které pekařům při práci ušetří mraky času. Ačkoliv se vám tato investice může zdát zbytečná, rozhodně se vyplatí, a to i v případě, pokud otevíráte pouze menší gastro podnik. Kvalitní přístroje vám v budoucnosti poslouží mnoho let a maximálně usnadní celý proces přípravy těsta. Na trhu v současnosti existuje celá řada různých velikostí i typů přístrojů, z nichž si můžete vybírat.

Nezapomeňte ani na kávovary

Káva je všeobecně oblíbený nápoj, bez kterého si většina populace neumí představit svůj den. Z toho důvodu tedy v žádné restauraci, kavárně či cukrárně nesmí chybět pořádné kávovary, co by se o přípravu tohoto lahodného nápoje postaraly. Zapomeňte na servírování nekvalitní rozpustné kávy zalité horkou vodou z rychlovarné konvice, ale vsaďte na kvalitu. Vaši hosté tento počin rozhodně ocení a budou se do vašeho podniku s radostí vracet.

S pomocí myčky bude úklid hračka

Úklid a s ním spojená čistota by měly být na prvním místě v každém gastro zařízení. Jelikož se v těchto podnicích personál musí potýkat s obrovským množstvím špinavého nádobí, měli byste rozhodně zvážit i nákup myčky. Velký výběr naleznete třeba v internetovém obchodě společnosti A. T. FORNAX, jež se na potřeby pro gastronomii přímo specializuje. Mrkněte se do jejich rozsáhlé nabídky profesionálních přístrojů a vyberte si všechno potřebné pro váš podnik.

O autorovi

Jan Neckář