Doporučujeme

Chcete podpořit české výrobce BIO kosmetiky?

Nebudeme si nic nalhávat – kosmetický byznys je plný neetického chování a testů na zvířatech. Velcí výrobci produkují ohromné množství zbytečného odpadu, přidávají do svých produktů nebezpečnou chemii a snaží se za každou cenu vydělat. Přesně proto byste měli důvěřovat jen malým, poctivým a lokálním značkám. Kde je najdete?

Obchůdek, který se zajímá

Nejlepší bude, když najdete některý z malých rodinných obchůdků, kde dbají na kvalitní a udržitelnou kosmetiku. Dobrým příkladem je třeba populární krámek Ekokočka, jenž sídlí v samotném centru Vsetína.

Majitelka tohoto obchůdku spolupracuje pouze s českými, malosériovými a zodpovědnými výrobci. Všechno nabízené zboží obsahuje pouze přírodní byliny, oleje a přirozené esence. Díky tomu se můžete spolehnout na 100% BIO a nezávadnou kosmetiku. Žádný zbytečný odpad, bez přidané chemie a testů na zvířatech.

Obsluha za kasou má roky zkušeností s kosmetikou, takže vám ráda s čímkoliv poradí. Doporučí nejlepší produkty pro všechny typy potíží.

Kosmetika všeho druhu

Jaká kosmetika na vás vlastně čeká, když vejdete do zmíněné prodejny? Budete příjemně překvapení, protože na několika málo metrech čtverečních najdete úplně vše – olejíčky, masti, krémy, séra, peelingové masky, tělová mléka, barvy na vlasy, štětce, hygienické pomůcky, ale i mýdla, vonné svíčky a oleje, a dokonce i kvalitní doplňky stravy (vitamíny a minerály pro lepší pleť, zdravější vlasy, nehty a podobně).

Nemůžete se z nějakého důvodu dostavit do centra Vsetína? Pak nezoufejte. Prostě si rozklikněte výše vložený odkaz. Ihned se před vámi objeví šikovný e-shop, v němž si objednáte vše, co byste jinak našli v regálech. A co víc, svou objednávku obdržíte maximálně do tří pracovních dní (při objednávce nad 3 000 Kč máte dopravu zdarma).

O autorovi

Jan Neckář