Doporučujeme

Potřebujete se rychle a výhodně zbavit autovraku? Známe super řešení

V dnešní době se pro mnoho českých obyvatel stalo auto jakýmsi spotřebním zbožím, které kupujeme jen na několik málo let. Náš vozový park je přece jen jedním z nejstarších v Evropě, takže nelze od našich ojetin očekávat kdovíjak dlouhou životnost. Jak se snadno zbavíte autovraku?

Hotovo do 24 hodin od zavolání

Válí se vám na zahradě, případně na ulici před domem nepojízdný autovrak? Pak je naprosto jasné, že se ho chcete zbavit co nejrychleji. Nejen v tomto ohledu se vyplatí spolehnout se na známou společnost Za hotové. Tito odborníci se specializují na prodej automobilu na náhradní díly.

Po úvodním telefonátu k vám přijedou do pouhých 24 hodin. Na místě předají jednoduchou kupní smlouvu bez skrytých podmínek a háčků. Ve stejný okamžik vám vyplatí finanční kompenzaci na ruku. Poté zcela zdarma odvezou vrak. Poradí si s osobním automobilem, dodávkou, stavebním vozem, veteránem, užitkovým strojem i totálně zdevastovaným kusem šrotu.

Celý proces výkupu zabere maximálně půl hodiny, takže si nemusíte dělat volno na celý den. Samozřejmě obdržíte i doklad o ekologické likvidaci vozidla. Ten je důležitý pro jeho odhlášení z registru (abyste zbytečně neplatili pojistku).

Kolik dostanete?

Určitě vás zajímá, kolik peněz obdržíte v případě likvidace – vozidla. Tuto důležitou informaci zjistíte na webových stránkách pod odkazem. Ihned po jejich otevření sjeďte myší úplně dolu. Tam naleznete automatizovanou kalkulaci orientační ceny vozidla.

Následně vyplníte značku i typ auta, rok výroby, objem motoru, počet najetých kilometrů a další údaje. Ve finále kliknete na modré tlačítko „Spočítat cenu“. Pokud vás nabízená částka zaujme, stačí si domluvit kýžený čas, kdy celý proces zrealizujete. Připravte si průkaz totožnosti a malý/velký technický průkaz.

O autorovi

Jan Neckář